O FIRMIE

Firma MET-STAL Spółka Jawna jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które zapoczątkowało swoją działalność w roku 2010.

Wtedy to Damian Urbański i Piotr Zaskórski , wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w branży metalurgicznej, zdecydowali się na założenie własnej spółki.

Siedziba firmy jak i zakład produkcyjny znajdują się w Piotrkowie Trybunalskim przy wschodniej obwodnicy miasta.

Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja drutów i wyrobów z drutu. Głównymi produktami są druty żarzone wiązałkowe w kręgach , motakach oraz druty do belowania makulatury i surowców wtórnych. Dużą cześć produkcji zajmują pręty stalowe i ocynkowane , które mogą być cięte na wymiar wg specyfikacji klienta.

Podstawowym celem  firmy jest nieustanne zwiększanie jakości produkowanych wyrobów i usług, ciągły rozwój technologiczny oraz dostosowanie się do zmieniających preferencji konsumentów jak i konkurencji na rynku krajowym a także zagranicznym.
Firma MET-STAL bezustannie dąży rozwoju i wykorzystywania najnowocześniejszych urządzeń do produkcji drutów i wyrobów z drutu. Nowatorskie rozwiązania, które zostały wdrożone,  z upływem lat pozwoliły na stworzenie silnej pozycji w branży ciągarskiej.

Ciągłe podnoszenia kwalifikacji pracowników poprzez regularne szkolenia oraz ich zaangażowanie w wykonywaną prace pozwala na uzyskanie zadowolenia klienta i dalszy rozwój przedsiębiorstwa.